Chat with us, powered by LiveChat

Czy to koniec spadków na PGE, Bank Handlowy i Lena? Sygnały kupna z atskaner

Skomentuj artykuł

Ostatnia sesja w tym tygodniu przynosi wiele pozytywnych sygnałów. Pierwszym z nich jest wzrost wszystkich naszych głównych indeksów już w godzinach porannych. Dlatego też w dniu dzisiejszym nie mieliśmy problemów z odnalezieniem kilku spółek wykazujących aspiracje wzrostowe. Na pierwszy plan wysuwa się PGE, na którego wykresie można dostrzec sygnały wykańczania korekty. ATrakcyjnymi spółkami dzisiejszej sesji zostały również: Bank Handlowy oraz Lena Lighting.


 

Analiza techniczna live odbędzie się w poniedziałek 13.07 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnał pozytywny:

 

         1. PGE

             Poziom docelowy: 22,64 zł

             Stop loss: 16,78 zł

             Potencjalny zysk: 30%

             Ryzyko: 3,4%

             Zysk/ryzyko:  8,8:1

 

 

Akcje spółki PGE znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Po narysowaniu pięciu fal wzrostowych na wykresie narysowała się korekta prosta ABC, która zatrzymała się przy geometrii 61,8% całego impulsu. W dołku ostatniej fali korekcyjnej pojawiła się formacja młota, która w dniu dzisiejszym potwierdzona została świecą otwierającą się wyżej. W takiej sytuacji możliwe jest rozpoczęcie kolejnego impulsu wzrostowego, którego potwierdzeniem będzie wybicie poziomu 22,63 zł w średnim terminie. Zlecenie zabezpieczające może zostać ustawione pod formacją młota, czyli na poziomie 16,78 zł.

 

Na początku lipca  Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Polska Grupa Energetyczna nawiązały współpracę, która ma na celu wprowadzenie innowacji w branży elektroenergetycznej. Porozumienie opiewa na 200 mln zł, a każdy z partnerów wniesie po 100 mln zł .

 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie