Chat with us, powered by LiveChat

KGHM oraz Getin Noble poszukują dna, plusem dnia Milkiland!

Skomentuj artykuł

Kolejna sesja na GPW przynosi nam kolejne potencjalne sygnały wysyłane przez wykresy spółek. Na pierwszym planie jest z pewnością KGHM, który osiągnął najniższe poziomy od stycznia bieżącego roku. O wiele bardziej istotny poziom wsparcia przebił niestety w tym tygodniu Getin Noble Bank. "Zieloną lokomotywą" w dzisiejszym odcinku został jedynie Milkiland.


 

Analiza techniczna live odbędzie się w poniedziałek 13.07 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnał pozytywny:

 

         1. Milkiland

             Poziom docelowy: 2,00 zł

             Stop loss: 1,41 zł

             Potencjalny zysk: 27%

             Ryzyko: 10%

             Zysk/ryzyko:  2,7:1

 

 

W ujęciu długoterminowym akcje spółki Milkiland znajdują się w trendzie spadkowym. Na powyższym wykresie widać jednak, iż poziom 1,40 zł jest istotnym wsparciem dla kursu akcji. W ostatnich dniach kurs akcji naruszył to wsparcie, jednak jeszcze podczas tej samej sesji powrócił w górne obszary świecy rysując formację młota. Jest to bardzo ryzykowane miejsce do zawiązywania transakcji jednak potencjał wzrostowy jest ponadprzeciętny, gdyż w przypadku ruchu wzrostowego mogą być to okolice nawet 2,80 zł czy 3,00 zł. Początkowo uwagę trzeba zwrócić na poziom 2,00 zł, a zlecenie stop loss można ustawić na poziomie 1,41 zł.

 

Milkiland odnotował 34,86 mln euro skonsolidowanej straty netto w I kw. 2015 r. wobec 24,46 mln euro straty rok wcześniej - podała spółka w raporcie.

 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie