Chat with us, powered by LiveChat

Grupa Kęty i AB z potencjałem wzrostowym równym prawie 10%!

Skomentuj artykuł

Pomimo delikatnych spadków na WIG20 w pierwszym odcinku ATrakcyjnych spółek w tym  tygodniu prezentujemyy Państwu dwa potencjalne sygnały kupna. Podczas dzisiejszej sesji warto zwrócić szczególną uwagę na Grupę Kęty oraz AB SA.


 

Sygnał pozytywny:

 

         1. Grupa Kęty

             Poziom docelowy: 335,35 zł

             Stop loss: 297,80 zł

             Potencjalny zysk: 9,2%

             Ryzyko: 3%

             Zysk/ryzyko: 3:1

 

Notowania akcji Grupy Kęty znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Na powyższym wykresie możemy dostrzec, iż kolejny raz nastąpiło delikatne odreagowanie, po którym powinien nastąpić kolejny ruch w górę. Prawdopodobieństwo zakończenia korekty podwyższa formacja objęcia hossy, która w dniu dzisiejszym została potwierdzona przez świece otwierającą się powyżej ceny wczorajszego zamknięcia. W takiej sytuacji można przewidywać wzrosty minimalnie do 335,35 zł, zlecenie stop loss może zostać ustawione na poziomie 297,80 zł (zysk/ryzyko 3:1), bądź pod formacją świecową- 295,20 zł.

 

W ostatnim czasie Aluprof - spółka należąca do Grupy Kęty, powołała spółkę kapitałową w Belgii, w celu rozwoju sprzedaży w krajach Beneluksu i Północnej Francji, podały Kęty.

"Celem nowo powstałej spółki jest rozwinięcie sprzedaży systemów roletowych i aluminiowych w krajach Beneluksu i Północnej Francji zgodnie ze strategią rozwoju grupy kapitałowej Grupy Kęty  na lata 2015-2020, zakładającej dynamiczny rozwój sprzedaży na rynkach europejskich" - czytamy w komunikacie.

 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie