Chat with us, powered by LiveChat

Vistula, MCI i Robyg wysyłają potencjalne sygnały kupna!

Skomentuj artykuł

Po kilku dniach spadków ostatnia sesja przynosi dozę optymizmu na polskiej giełdzie, gdyż indeks WIG wzrósł o 0,55%. W dniu dzisiejszym przygotowaliśmy dla Państwa analizę trzech spółek, które wysyłają potencjalne sygnały kupna.  Są nimi: Vistula, Robyg i MCI. 

Jednocześnie chcemy Państwa poinformować, iż w związku z Konferencją WallStreet 19 jutrzejszy odcinek analizy na żywo odbędzie się w poniedziałek (1.06). Zapisy poniżej, serdecznie zapraszamy!

 


 

Analiza techniczna live odbędzie się w 01.06 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnały pozytywne:

 

1. Vistula

             Poziom docelowy: 2,50 zł

             Stop loss: 2,03 zł

             Potencjalny zysk: 16,8%

             Ryzyko: 5,1%

             Zysk/ryzyko: 3,3:1

 

Notowania akcji spółki Vistula znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Na powyższym wykresie możemy dostrzec, iż narysowane zostały trzy fale wzrostowe. Obecnie formowana jest fala 4, która przyjęła formę korekty prostej ABC. W dołku korekty pojawiła się formacja młota, która może zapowiadać zakończenie ruchu spadkowego. Możliwym jest, iż ten ruch może zostać przedłużony w okolice wyznaczonych wyżej geometrii i projekcji, czyli w okolice 2,05 zł. Dlatego właśnie zlecenie stop loss może zostać ustawione na poziomie 2,03 zł. Potencjał wzrostowy ruchu to okolice 2,50 zł, lecz pierwszy silny opór pojawić się może przy poziomie 2,40 zł.

 

Z opublikowanego niedawno raportu przez spółkę wynika, iż Vistula Group odnotowała 1,99 mln zł skonsolidowanej straty netto  w I kw. 2015 r. wobec 2,47 mln zł straty rok wcześniej.

 

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie