Chat with us, powered by LiveChat

Getin Holding po sygnale kupna, G-Energy nadal spada!

Skomentuj artykuł

Pomimo, że dzisiejszej sesji nie towarzyszą atrakcyjne obroty, to można odnaleźć spółki których sytuacja techniczna jest godna uwagi. Przygotowaliśmy dla Państwa analizę dwóch spółek. Jedną z nich jest Getin Holding, która wysyła sygnały dające nadzieję na 15% zysku.


 

Analiza techniczna live odbędzie się w czwartek 09.04 o 14:00!

Na żywo omówimy zgłaszane spółki. Chcesz być pewny, że przeanalizujemy Twoje spółki? Wpisz je w komentarzu.

 

Weź uział

 


 

 Sygnał pozytywny:

 

  1.  Getin Holding SA

            Poziom docelowy: 2,43 zł

            Stop loss: 2,04 zł

            Potencjalny zysk: 15 % 

            Stosunek zysk/ryzyko: 3,8:1

 

 

Akcje spółki Getin Holding od początku roku znajdują się w trendzie wzrostowym. W dniu wczorajszym mogliśmy dostrzec formację objęcia hossy, która w dołku może sygnalizować zakończenie fali korekcyjnej. Dodając do tego dzisiejszą święcę wzrostową prawdopodobnym scenariuszem jest narysowanie kolejnej fali, której zasięg to minimum okolice 2,40 zł. Zlecenie stop loss może być ustawione w dwóch miejscach. Wąsko, czyli na poziomie 2,04 zł, bądź  1,99 zł.

 

 Grupa Kapitałowa Getin Holding S.A., założona przez dra Leszka Czarneckiego, to jedna z najszybciej rozwijających się polskich grup finansowych. Należy ona do grona największych firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (Indeks WIG 40).

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie