Chat with us, powered by LiveChat

"Wyrzucony" Skotan, sygnały kupna na Izostal i Colian!

Skomentuj artykuł

Dzisiejszą sesję można uznać za interesującą. Z kilku sygnałów kupna prezentujemy notowania Izostal i Colian. W dzisiejszej analizię pokazujemy również rezultat usunięcia spółki Skotan z indeksu sWIG80.

 


 

 Analiza techniczna live odbędzie się w piątek 27.03 o 14:00!

Na żywo omówimy zgłaszane spółki. Chcesz być pewny, że przeanalizujemy Twoje spółki? Wpisz je w komentarzu.

 

Weź udział

 


 

 Sygnał pozytywny:

1. Izostal SA

            Poziom docelowy: 8 zł

            Stop loss: 5,54  zł

            Potencjalny zysk: 31 %

            Stosunek zysk/ryzyko: 3,4:1

  

 

 

Notowania spółki Izostal SA znajdują się w długoterminowym trendzie spadkowym. W ostatnim jednak czasie dostajemy przesłanki do odwrócenia tego trendu. Patrząc na wykres możemy dostrzec, że po osiągnięciu dołka i narysowaniu fali 1 korekcyjna fala 2 zatrzymała się na geometrii 38,2 % impulsu wzrostowego. Dodatkowo w dniu dzisiejszym pojawiła się formacja objęcia hossy. Zlecenie stop loss ustawione może być na poziomie 5,54 zł.

 

Izostal S.A. z siedzibą w Zawadzkiem jest firmą produkcyjno-handlową, działającą na krajowym i zagranicznym rynku dóbr inwestycyjnych od 1993 roku.

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie