Chat with us, powered by LiveChat

Reszka.edu.pl

Skomentuj artykuł

Serwis edukacyjny reszka.edu.pl specjalizuje się w kompleksowej pomocy dla osób chcących uzyskać licencję Doradcy Inwestycyjnego.

 

 

W serwisie można nabyć innowacyjne pakiety do nauki. Oprócz profesjonalnie opracowanych skryptów, programu do nauki, szczegółowych rozwiązań zadań egzaminacyjnych i wielu innych materiałów wspomagających naukę - w skład pakietów wchodzi także wsparcie podczas nauki, konsultacje internetowe z licencjonowanym Doradcą Inwestycyjnym oraz aktualizacje przez okres 24 miesiące. Każda osoba traktowana jest indywidualnie.

 

Do tej pory 176 osób, które skorzystały z tego kursu, zdobyło licencję Doradcy Inwestycyjnego. Sprawdź wystawione referencje i przekonaj się o skuteczności proponowanych pakietów do nauki

 

Szczegóły oferty dostępne na stronie

 

Oprócz płatnego szkolenia na Doradcę Inwestycyjnego na stronie umieszczono sporo darmowych materiałów, szczegółowe informacje o egzaminie, aktualne akty prawne, testy archiwalne, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez osoby zaczynające naukę do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego.

 

Serwis reszka.edu.pl prowadzi Marcin Reszka – Doradca Inwestycyjny nr 335. I etap egzaminu dla Doradców Inwestycyjnych zdał z jednym z najlepszych wyników w historii tego egzaminu. Potrafi w prosty i przystępny sposób wyjaśnić skomplikowane procesy finansowe. Marcin Reszka jest pionierem, który zapoczątkował tworzenie pakietów do samodzielnej nauki na egzaminy państwowe w Polsce. Od czasu rozpoczęcia swojej działalności co drugi Doradca Inwestycyjny korzystał z tej właśnie oferty!

 

 

Silne strony oferowanych pakietów:

  • nauka w dogodnej chwili i w dogodnym miejscu,
  • brak dodatkowych kosztów (dojazdy, noclegi, itp...),
  • silne wsparcie doświadczonego eksperta,
  • innowacyjna metoda nauki,
  • bardzo wysoka skuteczność,
  • brak ograniczeń czasowych w korzystaniu z programu do nauki,
  • przystępna cena.

Co możesz zyskać jako członek SII?

 

Jak skorzystać ze zniżki?

Aby uzyskać zniżkę należy przy wypełnieniu formularza „Zamówienie”, znajdującego się na stronie , podać swój numer członkowski SII. Zniżka zostanie przyznana po weryfikacji członkostwa.

 

W serwisie można nabyć innowacyjne pakiety szkoleniowe przygotowujące do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego organizowanego przez KNF. Oprócz profesjonalnie opracowanych skryptów, programu do nauki, szczegółowych rozwiązań zadań egzaminacyjnych i wielu innych materiałów wspomagających naukę - w skład  pakietów wchodzi także wsparcie podczas nauki, konsultacje internetowe z licencjonowanym Doradcą Inwestycyjnym oraz aktualizacje przez okres 18 miesięcy. Każda osoba traktowana jest indywidualnie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie