Chat with us, powered by LiveChat

SII i PERK Zapraszają na najlepszy Program na Doradcę Inwestycyjnego

Skomentuj artykuł

Już 27 października startuje IV edycja najlepszych w Polsce programów DORADCA PERK dla inwestorów indywidualnych i pracowników firm inwestycyjnych. Uczestnicząc w nich można zdobyć profesjonalny background teoretyczny i praktyczny, niezbędny w codziennych inwestycjach lub pracy analityka.

 

 

Oprócz praktycznych umiejętności pozwalających zarabiać na realnym rynku bez wróżenia z fusów, programy przygotowują do egzaminów państwowych na doradców inwestycyjnych.

Programy STANDARD i PRO prowadzone są przez licencjonowanych doradców inwestycyjnych i maklerów papierów wartościowych z doświadczeniem praktycznym, pozwalającym na naukę od najlepszych. Szeroki zakres materiału pozwoli Ci zrozumieć cały rynek kapitałowy od podszewki. To zaś przekłada się na wyższe przyszłe stopy zwrotu z inwestycji lub też możliwość znalezienia pracy w najlepszych biurach maklerskich i funduszach inwestycyjnych.


Ponadto nowością i bardzo dużym udogodnieniem dla osób spoza Warszawy są opcje programu: VOD (dostęp online do filmów video z zajęć) i SELF-STUDY (zestaw drukowanych materiałów i dostęp do kursów online). Umożliwiają one naukę z każdego miejsca na świecie, a jednocześnie pozwalają zdobyć od zespołu PERK tę samą wiedzę i doświadczenie niezbędne liderom rynku, co uczestnicy spotkań stacjonarnych STANDARD i PRO.


Dlaczego nie miał(a)byś zarabiać dziesiątek czy setek tysięcy złotych miesięcznie, tak jak robią to najlepsi doradcy inwestycyjni w Polsce? Najlepsi inwestorzy i ich doradcy z kilkuletnim doświadczeniem rzadko zarabiają poniżej 20 000 zł miesięcznie. Z PERK obierzesz odpowiednią drogę i osiągniesz ten cel.


Dla członków SII mamy zniżki na udział w Programach PERK w wysokości 10% (maksymalna kwota zniżki - 200 zł). Sprawdź, jak uzyskać zniżkę!

 

Poznaj trzy programy DORADCA PERK  i osiągnij sukces!

 

STANDARD

Udział w 78h kursie stacjonarnym na tradycyjnych zasadach w Warszawie. Najbardziej doświadczeni wykładowcy w Polsce. Cenowo jest dostępny dla każdego.

Liczba miejsc ograniczona!

 

 

PRO

Udział w zaawansowanym 110h kursie stacjonarnym na tradycyjnych zasadach w Warszawie. Najbardziej rozbudowany program tego typu w Polsce. Dodatkowo dostęp do pakietu SELF-STUDY.

Liczba miejsc ograniczona!

 

 

SELF-STUDY 

Profesjonalnie opracowany pakiet umożliwiający ponad 300 godzin efektywnej nauki online. Dodatkowo poszerzone materiały z zajęć stacjonarnych.

 

 


Nie zwlekaj i rozpocznij karierę jako Doradca Inwestycyjny już teraz!


Zapraszamy na naszą stronę
Znajdziesz nas też na Facebooku

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie