Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ wykresów spółek z GPW – spółki warte obserwacji w czerwcu 2024

Skomentuj artykuł
Źródło: decora.pl

Analityk techniczny Janusz Grabowski podjął się analizy 5 spółek z polskiego parkietu, które warto obserwować w czerwcu 2024 z uwagi na ciekawe miejsca techniczne. W zestawieniu znalazły się Decora, Voxel, Bumech, Erbud, Asseco Business Solution.

Decora

Notowania spółki Decora znajdują się w trendzie wzrostowym od października 2023. Kurs dotarł w okolice ważnego oporu jaki stanowi aktualny punkt ATH czyli 68,20 zł. Warto zauważyć, że doszło do wybronienia średniej EMA100 i tym samym, kontratakując byki ponownie ulokowały notowania powyżej istotnego wsparcie 62 zł. Wynika ono ze szczytów konsolidacji w której znajdował się kurs między grudniem 2023, a kwietniem tego roku. Przebicie górą oporu 68,20 zł może uwolnić kurs i spowodować dalszą grę w trendzie wzrostowym. Negatywnie, gdyby doszło do przebicia dołem wsparcia na poziomie 62 zł, kolejne istotne wsparcie oprócz średnich kroczących, przypada na 52 zł.

 

Decora – analiza wykresu, interwał dzienny

Decora – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie