Chat with us, powered by LiveChat

Tauron Polska Energia – Forum Akcjonariat, WallStreet 28

Zapraszamy na spotkanie on-line ze spółką Tauron Polska Energia, które odbędzie się w ramach Forum Akcjonariat na XTB Konferencji WallStreet 28. Spotkanie odbędzie się w piątek, 7 czerwca o godz. 12:00.

 

Prezentację poprowadzi:

 

Paweł Gaworzyński
Kierownik Zespołu Relacji Inwestorskich TAURON Polska Energia S.A.
Absolwent Wydziału Finansów i Bankowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Ukończył także z wyróżnieniem studia Executive MBA organizowane przez GFKM i AIE Aix – en – Provence Graduate School of Management oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania finansami przedsiębiorstw.


Od 2010 r. pracuje w Zespole Relacji Inwestorskich TAURON Polska Energia S.A. Odpowiadał za relacje inwestorskie i kontakty z mediami w Mostostalu Zabrze-Holding S.A. oraz Bipromet S.A. (Grupa KGHM), gdzie m. in. pełnił funkcje dyrektora biura zarządu, z-cy dyrektora biura public relations oraz dyrektora ds. relacji inwestorskich i nadzoru właścicielskiego.

 

 

Zapisz się na spotkanie

 

 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie