Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ ciekawych wykresów spółek z GPW – Vercom z kontynuacją trendu wzrostowego

Skomentuj artykuł
© Orxan - stock.adobe.com

Analityk techniczny Janusz Grabowski podjął się analizy 5 spółek z polskiego parkietu, w zestawieniu znalazły się spółki notowane na GPW: Torpol, Comp, Vercom, Mercator, a także Scope Fluidics.

Torpol

Notowania Torpol zdają się wychodzić z korekty. W grze byki mogą upatrywać ponownego ataku na poziom ATH, czyli 38,60 zł. Aktualny, wcześniejszy opór przy którym w tej chwili rozgrywa się walka popytu z podażą to 35,05 zł. Przebicie dałoby szansę wspomnianej zwyżki w kierunku ATH. Wsparcia należy oczekiwać na poziomie 32,10 zł, a niżej pod ostatnim lokalnym dołkiem czyli w strefie między 27,55 zł, a 26,15 zł. Tak mocne cofnięcie byłoby jednak negatywne dla trwającego układu technicznego i mogłoby zwiastować np. trend boczny. W tej chwili popyt próbuje zachować trajektorię trendu wzrostowego.

 

Torpol – analiza wykresu, interwał dzienny

Torpol – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie