Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ ciekawych wykresów spółek z GPW – CD Projekt z sygnałami popytowymi

Skomentuj artykuł
Źródło: www.cyberpunk.net

Analityk techniczny Janusz Grabowski podjął się analizy 5 spółek z polskiego parkietu, w zestawieniu znalazły się spółki notowane na GPW: CD Projekt, 11 Bit Studios, Action, OT Logistics, a także Elektrotim.

CD Projekt

Znacznie ciekawiej zrobiło się na notowaniach CD Projekt. Doszło do mocniejszej zwyżki cenowej i tym samym przebicia oporu 119,05 zł – 120 zł. Na taśmie wolumenu obserwujemy wyraźnie zwiększone obroty. Wydaje się że kurs ma szansę zmierzać w kierunku oporu jakim jest 138,60 zł, a kolejnych należałoby się spodziewać na poziomach 142,10 zł i 152,30 zł. Wsparciem natomiast są okolice górnego ograniczenia średnioterminowego trendu bocznego, w jakim znajdował się kurs od października 2023, czyli 119,05 zł. Tym samym wygląda na to, że strefa między 103,10 zł, a 119,05 zł jest strefą akumulacji, co potwierdza także widok profilu wolumenu. Negatywnym dla całego układu byłby powrót poniżej strefy wsparcia 103,10 zł. Podaż mogłaby wówczas docisnąć.

 

CD Projekt – analiza wykresu, interwał dzienny

CD Projekt – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie