Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ wykresów spółek zagranicznych – Eli Lilly and Company z szansą kontynuacji wzrostów

Skomentuj artykuł
© JHVEPhoto - stock.adobe.com

Analityk techniczny SII Janusz Grabowski podjął się analizy 5 wykresów spółek notowanych na indeksach zagranicznych tj. EURONEXT, XETR, NYSE i NASDAQ. W zestawieniu wzięły udział spółki: Rheinmetall AG, Totalenergies, Medtronic plc, Eli Lilly and Company oraz Vertex Pharmaceutical Incorporated. 

Rheinmetall AG - XETR

Notowania spółki Rheinmetall AG notowanej na XETR utknęły w trendzie bocznym. Konsolidacja trwa między poziomem 226,50 EUR, a 277 ERU. Możliwe, że byki niebawem podejmą pałeczkę i spróbują przebicia górą. Mogą na to wskazywać chociażby średnie kroczące, bowiem nie doszło ostatnio do przecięcia średniej MA200, przez MA50. Mimo, iż średnie zbliżyły się do siebie. Niestety nie wskazują na to ostatnie wyniki finansowe spółki, które wypadły poniżej konsensusu. 9 Listopada powinna odbyć się publikacja kolejnego sprawozdania, prawdopodobnie wtedy okaże się, jaki kierunek przybierze cena w najbliższym czasie. W przypadku przebicia górą oporu na poziomie 277 EUR, kolejnym mogą okazać się okolice Fibo 1.618 przypadające na 308 EUR. Natomiast wsparcia należy upatrywać w okolicach 253,50 EUR, a także niżej na poziomie 233,70 EUR i dnie konsolidacji 226,50 EUR.

 

Rheinmetall AG – analiza wykresu, interwał dzienny

Rheinmetall AG – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie