Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ ciekawych wykresów spółek z GPW – One More Level z aktywnością popytu

Skomentuj artykuł
Źróło: Ghostrunner 2, Steam.com

Analityk Techniczny SII Janusz Grabowski przygotował zestawienie ciekawych spółek notowanych na GPW. W zestawieniu znalazły się spółki gamingowe: CI Games, The Farm 51, One More Level, Big Cheese Studio, Skinwallet.

CI Games

Notowania CI Games znajdują się po fali bardzo mocnej wyprzedaży. Byki stoją przed szansą przejęcia pałeczki, bowiem wyprzedaż była bardzo mocna i już rozpoczęła się akumulacja pod potencjalne, spekulacyjne, korekcyjne odbicie. Oscylatory zdają się potwierdzać ten scenariusz. RSI jest aktualnie na poziomie 29,39 pkt., zaś MACD niebawem przetnie się w formie sprzyjającej popytowi. Oporu dla wzrostów należałoby się spodziewać między 3,68 zł, a 3,75 zł, zaś wyżej w strefie między 4,27 zł, a 4,35 zł. Na tą chwilę jednak warto pamiętać, że wyprzedaż możliwe, że jeszcze się nie zakończyła. Bardzo wysokie słupki wolumenu podażowego, mogą długo zniechęcać inwestorów do zakupów. Wsparciami są okolice 2,61 zł, czyli ostatni lokalny dołek, zaś w przypadku przebicia dołem kolejnym poziomem na, na który mogą reagować kupujący jest 2,25 zł.

 

CI Games – analiza wykresu, interwał dzienny

CI Games – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie