Chat with us, powered by LiveChat

SII poleca: Krok po kroku. O wolności finansowej i dostatnim, spełnionym życiu, JL Collins

Książka „Krok po kroku. O wolności finansowej i dostatnim, spełnionym życiu” jest już dostępna w księgarni maklerska.pl.

Czego można dowiedzieć się z książki?

Pieniądze pozwalają kupić wiele rzeczy, ale żadna z nich nie jest warta więcej niż niezależność. To ona ustanawia sprawczość, dzięki której możemy kreować styl życia według własnych potrzeb i oczekiwań, dążąc do spełnienia, które dla każdego ma inne znaczenie.

 

Pieniądz to potężne narzędzie ułatwiające poruszanie się po współczesnym świecie. Wiedza o nim ma kluczowe znaczenie, ale okazuje się, że większość z nas ma ciekawsze sposoby wykorzystania cennego czasu niż myślenie o pomnażaniu majątku. Zaniedbywanie finansów naraża jednak na ataki ze strony różnej maści szarlatanów. Im bardziej inwestowanie wydaje się skomplikowane, tym bardziej staje się rentowne dla „doradców”, stanowiąc dla nas źródło kosztów. Ta książka jest o tanim inwestowaniu indeksowym, stanowiącym filar procesu gromadzenia majątku, w którym nie chodzi o bogactwo sensu stricto.

 

Oto darmowy fragment publikacji opowiadający o inwestowaniu indeksowym w formacie pdf i audio.

Horyzont inwestycyjny sięgający emerytury

Książka „Krok po kroku. O wolności finansowej i dostatnim, spełnionym życiu” oferuje konkretne rozwiązanie, w jaki sposób zarządzać finansami, aby w drugiej połowie swojego życia nie musieć martwić się o niedobór pieniędzy. Skierowana jest mniej do inwestorów, a bardziej do zwykłych pracowników, przedsiębiorców, którzy chcieliby zadbać o swoją finansową przyszłość.

Kim jest JL Collins?

JL Collins to autor książek, ekspert finansowy i bloger, który zyskał międzynarodową sławę dzięki swojemu blogowi, na którym dzieli się wskazówkami dotyczącymi osiągnięcia niezależności finansowej. Collins uważa, że najważniejszym narzędziem budowania bogactwa są akcje i fundusze indeksowe, co wyjaśnia w swojej książce „Krok po kroku. O wolności finansowej i dostatnim, spełnionym życiu". Jego celem jest przekazanie wartości wolności finansowej i nauka czytelników, jak osiągnąć niezależność finansową poprzez długoterminowe inwestowanie.

 

Warto sięgnąć po książkę JL Collinsa „Krok po kroku. O wolności finansowej i dostatnim, spełnionym życiu”, aby osiągnąć finansową niezależność. Książka dostępna jest w księgarni internetowej maklerska.pl.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie