Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ ciekawych wykresów spółek z GPW – Bank Handlowy pod presją podaży

Skomentuj artykuł
© Kristina Blokhin - stock.adobe.com

Analityk Techniczny SII Janusz Grabowski przygotował zestawienie ciekawych spółek notowanych na GPW. W zestawieniu znalazły się spółki: PKO BP, Sanok, PZU, Mbank, a także XTPL.

Bloober Team

W sekwencji wzrostowej znajdują się notowania spółki Bloober Team. Kurs w ostatnim czasie wyrysował swoje maksimum na poziomie 26,15 zł, po czym rozpoczęła się korekta. Aktualnie sekwencja wzrostowa jest utrzymana. Byki próbują wyprowadzenia notowań z korekty. Oporem dla wzrostów jest poziom 25 zł, a gdyby doszło do przebicia górą, kolejnego istotnego oporu należałoby się spodziewać w okolicach 26,15 zł. Wsparciami w przypadku ewentualnych cofnięć powinny być natomiast poziomy 24,35 zł, a niżej 23,35 zł. Kurs znajduje się nad średnią MA200, która jest w typowym układzie wzrostowym. Na taśmie wolumenowej obserwujemy zwiększony wolumen wraz ze wzrostem, gdzie w tym roku, to popyt dominuje.

 

Bloober Team – analiza wykresu, interwał dzienny

Bloober Team – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie