Chat with us, powered by LiveChat

Zapis webinaru analitycznego AT – Analiza rynku i spółek z GPW/NC (28.09.2023)

Skomentuj artykuł
© Pixels Hunter - stock.adobe.com

Zapis webinaru analitycznego z JanoGra z dnia 28 września 2023 roku. Podczas webinaru ekspert SII dokonał analizy wykresów głównych indeksów i wybranych spółek z polskiej giełdy, a także przeanalizował wykresy spółek zgłoszonych przez uczestników webinaru.

 

Informujemy również, że webinar fundamentalny Plus 100% z Adrianem Mackiewiczem, głównym analitykiem SII,  zaplanowany na 5 października 2023 roku, w związku z urlopem eksperta, nie odbędzie się. Najbliższy webinar (AT) z udziałem Piotra Neidka odbędzie się w dniu 12 października. 

  

Webinar poprowadził:

 

Janusz Grabowski (JanoGra), analityk Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

 

 

Plan spotkania to:

 

  • Przegląd wykresów głównych indeksów i wybranych spółek z polskiej giełdy

  • Analiza techniczna wykresów spółek zgłoszonych przez uczestników webinaru

      

     

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie