Chat with us, powered by LiveChat

Starward Industries przechodzi na główny parkiet

Temat czatu: Starward Industries przechodzi na główny parkiet

Data: 28 września 2023 r. (czwartek), godz. 11:00

 

Starward Industries

 

 

Na pytania inwestorów odpowiedzą:

 

Marek Markuszewski, prezes zarządu Starward Industries

Marek Markuszewski
Prezes zarządu Starward Industries

Pomysłodawca i współzałożyciel Starward Industries. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie jako grafik, projektant, producent; współzałożyciel krakowskiego oddziału CD Projekt RED, project manager oraz senior producer (Wiedźmin 3: Krew i Wino, Cyberpunk 2077).

W zarządzie odpowiedzialny za strategię rozwoju studia, budowanie zespołu, prowadzenie produkcji.

 

 

Maciej Dobrowolski, członek zarządu Starward Industries

Maciej Dobrowolski
Członek zarządu Starward Industries

Posiada wieloletnie doświadczenie w działach sprzedaży międzynarodowych firm, agencjach reklamowych oraz działach marketingu, w których odpowiadał za strategie marek, ich komunikację rynkową oraz realizację zasięgowych kampanii wizerunkowych i sprzedażowych. Akcjonariusz spółek gamedev.

W zarządzie odpowiedzialny za kontakty handlowe, komunikację spółki, analizę rynkową i wspieranie prowadzenia produkcji.

O spółce

Starward Industries S.A. to niezależny deweloper gier z tzw. segmentu AA+, przeznaczonych na komputery osobiste oraz konsole do gier, stworzony przez zespół posiadający wieloletnie doświadczenie w takich firmach jak CD Projekt Red, Reality Pump, czy Techland.Spółka jest w trakcie tworzenia pierwszej gry fabularnej, opartej o powieść słynnego polskiego pisarza, który zdobył popularność na całym świecie i sprzedał dziesiątki milionów egzemplarzy swoich książek. Emitent dysponuje wyłączną licencją na produkcję gry wideo na motywach wybranej powieści autorstwa Stanisława Lema.

  

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie