Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ ciekawych wykresów spółek z GPW – Wzmożony popyt na akcjach JSW

Skomentuj artykuł
Źródło: www.jsw.pl

Analityk Techniczny SII Janusz Grabowski przygotował zestawienie ciekawych spółek notowanych na GPW. W zestawieniu znalazły się spółki: JSW, Brand24, Asseco SEE, Bioton, a także Playway.

Playway

Notowania spółki Playway znajdują się w sekwencji wzrostowej. Niemniej w ostatnim czasie kurs konsolidował, lekko korygując. Doszło do wybronienia średniej MA200, a po przebiciu górą okolic 380 zł byki rozpoczęły nowy krótkoterminowy trend wzrostowy, który aktualnie wspiera także średnia MA50. Podczas wczorajszej sesji doszło do niepotwierdzonego przebicia strefy oporu 418,50 zł. Gdyby kurs zaczął się zamykać ponad tym poziomem, to wówczas możliwe, że otworzyłaby się droga do realizacji wzrostów w kierunku kolejnego istotnego oporu, który przypada na okolice 453 zł. Na tą chwilę jest to aktualny scenariusz techniczny, również z powodu wyższego w ostatnim czasie wolumenu popytowego. Wsparcia natomiast należałoby się spodziewać w okolicach średniej MA200 (aktualnie 384,50 zł), a także w strefie 380 zł.

 

Playway – analiza wykresu, interwał dzienny

Playway – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie