Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ ciekawych wykresów spółek z GPW – Enter Air z szansą wyjścia z korekty

Skomentuj artykuł
© Lukas Wunderlich - stock.adobe.com

Analityk Techniczny SII Janusz Grabowski przygotował zestawienie ciekawych spółek notowanych na GPW. W zestawieniu znalazły się spółki: Unimot, Enter Air, Atal, Mirbud oraz Cognor.

Enter Air

Wygląda na to, że szansę wyjścia z korekty mają notowania Enter Air. Kurs przebił górą okolice 44,40 zł, które stanowiły strefę oporu i aktualnie będą stanowić krótkoterminowe wsparcie. Dodatkowo obserwujemy w ostatnim czasie wzmocnione obroty na potencjalnym wyjściu z korekty. Gdyby byki miały siłę do dalszej walki cenowej o wyższe poziomy, to oporem dla wzrostów mogłyby się okazać okolice 50 zł. Wsparć natomiast należałoby upatrywać na wspomnianym wyżej poziomie 44,40 zł, zaś przy ponownym cofnięciu w okolicach 40,60 zł. Na tą chwilę jednak wydaje się, że popyt ma szansę do wyprowadzenia kontry.

 

Enter Air – analiza wykresu, interwał dzienny

Enter Air – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie