Chat with us, powered by LiveChat

WallStreet 27 w obiektywie. Zobacz, jak było w Karpaczu [Galeria zdjęć]

WallStreet 27 obfitowała w mnóstwo obrazków, które warto zachować na dłużej. Prezentujemy galerię zdjęć z naszej konferencji.

 

Relację tekstową z WallStreet 27, wzbogaconą o wpisy z mediów społecznościowych, zamieściliśmy w artykule WallStreet 27 za nami. Trzydniowe wielkie święto inwestorów [Podsumowanie]. Poniżej publikujemy wybrane zdjęcia z naszej konferencji. 

 

W najbliższych dniach i tygodniach publikować będziemy też wybrane zapisy video wykładów i paneli dyskusyjnych. Szczegóły już niebawem.

 

 

 

🟢 Do zobaczenia w przyszłym roku na WallStreet 28!

Wcześniej spotkamy się na innym wydarzeniu organizowanym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

 

Szczegóły na stronie Forum Finansów i Inwestycji

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie