Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ ciekawych wykresów spółek z GPW – Brand24 z wybiciem najważniejszej linii trendu

Skomentuj artykuł
© REDPIXEL - stock.adobe.com

Analityk Techniczny SII Janusz Grabowski przygotował zestawienie ciekawych spółek notowanych na GPW. W zestawieniu znalazły się spółki: Brand24, 06Magna, CD Projekt, Kruk oraz Dom Development.

Brand24

Notowania Brand24 przebiły górą ważną linię oporu, która dla kursu stanowiła nie lada zaporę. W tej chwili doszło jednak do wybicia wspomnianej linii trendu na mocno zwiększonym wolumenie. Wygląda na to zatem, że trend wzrostowy, trwający od ubiegłego roku będzie kontynuowany. Na rzecz tego scenariusza można zapisać nie tylko zwiększony wolumen popytowy, ale także oscylator MACD, gdzie linie MACD i Signal niebawem przetną się w sygnale uznawanym za sprzyjający popytowi. Opór dla wzrostów stanowi poziom 33,30 zł, a wyżej 35,10 zł. Przebicie górą tych poziomów otworzyłoby szansę na ruch w kierunku 43 zł. Wsparcia należy upatrywać w strefie między ostatnim lokalnym dołkiem, czyli 28 zł, a wsparciem okolic 27 zł. Od dołu kurs wspiera także średnia MA50.

 

Brand24 – analiza wykresu, interwał dzienny

Brand24 – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

 

Brand24 – analiza wykresu, interwał tygodniowy

Brand24 – analiza wykresu, interwał tygodniowy

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

 

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie