Chat with us, powered by LiveChat

To oni zagrają dla nas w piątek wieczorem na WallStreet 27! Znamy wstępny program konferencji

Skomentuj artykuł

Po intensywnej części merytorycznej naszej konferencji, czas na dobrą zabawę! W piątkowy wieczór, tuż po uroczystej kolacji i wręczeniu nagród dla Herosów Rynku Kapitałowego zagrają dla nas aż DWA zespoły muzyczne!

 

Patrycja Markowska

 

AudioFeels

 

 

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Patrycji Markowskiej – autorki takich przebojów, jak „Świat się pomylił”,  Dzień za dniem„,  „Kołysanka” czy też Ocean”. 

 

 

 

Po koncercie Patrycji Markowskiej wystąpi zespół AudioFeels – znany zespół wokalny, wykonujący muzykę w stylu vocal play, w którym głos wykorzystywany jest nie tylko do śpiewu, ale także do imitacji instrumentów muzycznych, takich jak perkusja, gitara basowa czy instrumenty klawiszowe. Popularność grupie przyniosły m.in. występy w programie Mam Talent! telewizji TVN, w którym dotarli aż do samego Finału.

 

Tego wieczoru usłyszymy ich najpopularniejsze utwory w wykonaniu na żywo!

Świat się pomylił? 🤩 Nie możesz tego przegapić!

 

Kolejny news – znamy wstępny program konferencji

Sprawdź program 

 

 

Jeśli dalej się zastanawiasz, poznaj 7 powodów, dla których warto przyjechać na WallStreet 27 i już dziś kupić bilet.

To nie koniec niespodzianek jakie dla Was przygotowujemy, stay tuned. Gwarantujemy, że ten weekend na długo pozostanie w Twojej pamięci!

 

 

Bilety sprzedają się w rekordowym tempie, a od 01.04.2023 r. cena rośnie.
Nie czekaj i weź udział w legendarnym wydarzeniu!

 

Zgłoś swój udział  

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie