Chat with us, powered by LiveChat

Techniczny przegląd branżowy – gaming pod lupą analityka

Skomentuj artykuł
Źródło: www.thewitcher.com

W ramach cotygodniowego przeglądu branżowego, tym razem Analityk techniczny – Tomasz Skolimowski, wziął na warsztat wykresy spółek z branży gamingowej, w tym TSGAMES, CDR, Creepyjar oraz 11Bit.

Ten Square Games

Na początku br. przebity został obowiązujący od września 2021 r. trend spadkowy. Do pełni szczęścia brakowało tylko rozwinięcia odbicia powyżej 150 zł. Pierwotnie była na to szansa, ale notowania szybko wróciły poniżej oporu na 150 zł. Po tym zdarzeniu kontrolę nad rynkiem przejęła podaż i powoli spycha wycenę na coraz niższe poziomy. W ostatnich tygodniach przełamane zostało istotne wsparcie przy 124 zł, a kurs zatrzymał się w strefie obronnej w okolicach 115 zł. Strefa ta powstała z górnej krawędzi wybitego kanału konsolidacji. Ewentualna zwyżka z tych poziomów będzie wiarygodna, jeśli notowania wrócą powyżej 124 zł. Umożliwi to kolejny atak na opór w okolicach 150 zł. W przypadku dalszej przeceny następne wsparcie lokalne jest przy 100 zł, a następne wyznacza nam strefa, powstała przy formacji podwójnego dna na poziomie 90 zł z listopada 2022 r.

 

Ten Square Games – analiza wykresu, interwał dzienny

Ten Square Games – analiza wykresu, interwał dzienny

Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com

 

Ten Square Games – analiza wykresu, interwał tygodniowy

Ten Square Games – analiza wykresu, interwał tygodniowy

Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Tomasz Skolimowski, analityk techniczny Tomasz Skolimowski, analityk techniczny

Absolwent WAT w Warszawie. Zawodowo związany z branżą IT, gdzie pracował jako PM. Od ponad 10 lat pasjonat rynków kapitałowych oraz inwestor giełdowy. Zwolennik analizy technicznej z uwzględnieniem wyznaczania stref popytu oraz podaży. W swoich analizach często stosuje także formacje harmoniczne i strefy Fibonacciego. Aktywnie inwestuje na GPW zarówno krótko- jak i długoterminowo. Poza inwestycjami interesuje się sportem oraz nowymi technologiami.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie