Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ ciekawych wykresów spółek z GPW – Sfinks podczas bardzo mocnej zwyżki cenowej

Skomentuj artykuł
Źródło: www.sfinks.pl

Analityk Techniczny SII Janusz Grabowski przygotował zestawienie ciekawych spółek notowanych na GPW. W zestawieniu znalazły się spółki: Sfinks, Cognor, Izostal, 11 Bit Studios oraz Arctic Paper.

Sfinks

Niesamowitych wzrostów podczas ostatnich sesji doczekała się spółka Sfinks. Kurs ruszył na zwiększonym wolumenie w kierunku oporu w okolicach 1,64 zł. Gdyby doszło do jego przebicia, to kolejnym celem dla byków może okazać się poziom 2,50 zł. Oscylatory są w strefie wykupienia, co jest oczywiste dla tak mocnego wzrostu. Niemniej popyt na tą chwilę nie odpuszcza, w przypadku korekty będzie można wyznaczyć klasyczny poziom korekty Fibo 0,50, jednak na tą chwilę nie pojawił się jeszcze impuls korekcyjny. Wsparcia należy spodziewać się także w okolicach strefy 1,10 zł – 1,00 zł.

 

Sfinks – analiza wykresu, interwał dzienny

Sfinks – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie