Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ ciekawych wykresów spółek z GPW – Kurs Action pod ważnym oporem

Skomentuj artykuł
© Gorodenkoff - stock.adobe.com

Analityk Techniczny SII Janusz Grabowski przygotował zestawienie ciekawych spółek notowanych na GPW. W zestawieniu znalazły się spółki: Action, Ailleron, Bowim, Delko, a także Eurotel.

Eurotel

Notowania spółki Eurotel znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Kurs w ostatnim czasie wybił poziom 48 zł, po czym odbył się re-test tego poziomu od góry. Po kilkunastu sesjach byki wyprowadziły kontrę i wraz z przecięciem sygnalnym na MACD ruszyły do dalszej zwyżki cenowej. Został wybity górą poziom 60 zł, przypadający na Fibo 1.618. Poziom ten stanowić będzie teraz pierwsze ważne wsparcie, jednak kolejnego należy oczekiwać na wysokości ostatniego lokalnego szczytu, czyli 53,60 zł. Do pełni pozytywnego obrazu brakuje trochę wolumenu, który był mocniejszy na poprzednich dwóch dołkach. W pozytywnym przypadku trend wzrostowy powinien być kontynuowany. Negatywnym byłoby przebicie dołem poziomu 53,60 zł co świadczyłoby o słabości popytu. Wówczas kolejne ważne wsparcie ulokowane jest na poziomie 48 zł.

 

Eurotel – analiza wykresu, interwał dzienny

Eurotel – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

   

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie