Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ ciekawych wykresów spółek z GPW – Huuuge Games w trendzie wzrostowym

Skomentuj artykuł
© romankosolapov - stock.adobe.com

Analityk Techniczny SII przygotował zestawienie ciekawych spółek notowanych na GPW. W zestawieniu znalazły się spółki: Allegro, Huuuge Games, Punkpirat, Geotrans oraz Woodpecker.

Woodpecker

Bardzo ciekawie, w krótkim terminie prezentuje się wykres spółki Woodpecker. Notowania znajdują się w szerokim, średnioterminowym trendzie bocznym, jednak po odbiciu od okolic wsparcia między 14 zł a 15 zł, doszło do zmiany kierunku krótkoterminowego trendu. Kurs najpierw przebił okolice zniesienia Fibo 0.618, a następnie doszło do wygenerowania ładnego sygnału wybicia górą średniej MA50 (zielona strzałka). Obecnie nastąpiło także przebicie górą zniesienie Fibo 0.50 na poziomie 18,25 zł. Kurs zdaje się zatem utrzymywać kierunek krótkoterminowej zwyżki, a kolejnym istotniejszym oporem może okazać się 19,60 zł. Po pokonaniu tego poziomu mogłaby otworzyć się droga w kierunku 24,00 zł. Na tą chwile jedyne czego brakuje do pełni szczęścia, to bardzo niski wolumen. To od wolumenu bowiem zależy cała sytuacja, która generuje się na wykresie cenowym. Na tą chwilę słupki są bardzo niskie.

 

Woodpecker – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

   

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie