Chat with us, powered by LiveChat

Jak dywersyfikować portfel branżowo

© alotofpeople - stock.adobe.com

Zapraszamy do zapoznania się z zapisem webinaru Piotra Cieślaka, który odbył się we wtorek, 14 lutego o godz. 14:00. Ekspert SII podczas webinaru omówił problematykę dywersyfikowania portfela inwestycyjnego, szczególny akcent kładąc zarówno na praktykę oraz na aspekt dywersyfikacji branżowej portfela.

 

Webinar stanowi kolejną część naszego kursu analizy fundamentalnej. Cały kurs w 100% opiera się na praktyce, stanowiąc kompleksowe i niezwykle wartościowe dla inwestorów, kompendium wiedzy o analizowaniu spółek.

 

Z webinaru dowiesz się:

 

  • Na czym polega dywersyfikacja
  • Jakie są praktyczne metody dywersyfikowania portfela
  • Jak polscy inwestorzy indywidualni dywersyfikują portfel
  • Od czego uzależnić dobór branżowy spółek

 

Webinar poprowadził

 

Piotr CieślakPiotr Cieślak, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Piotr Cieślak jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Specjalizacja Zarządzanie Inwestycjami i Nieruchomościami. Posiada ponad 22-letnie doświadczenie w zakresie analityki giełdowej, makroekonomicznej oraz wyceny spółek. Specjalizuje się też w tematyce sporów korporacyjnych, a także w obszarze przepisów prawa rynku kapitałowego i spółek prawa handlowego. Wielokrotnie reprezentował akcjonariuszy w sytuacjach konfliktowych, negocjacjach, a także w roli pełnomocnika podczas obrad walnych zgromadzeń spółek publicznych. Prowadził liczne szkolenia i prelekcje z zakresu finansów, ekonomii i prawa rynków kapitałowych. Jest autorem setek komentarzy, wypowiedzi oraz artykułów i publikacji dla większości czołowych mediów finansowych i ekonomicznych w Polsce. Jest również autorem kilkudziesięciu niezależnych raportów analitycznych nt. spółek debiutujących na GPW. Od 2004 r. związany jest z SII. Obecnie jest Dyrektorem Zarządzającym oraz Doradcą Zarządu SII. Odpowiada również za rozwój Działu Analitycznego SII. Od 2014 r. jest członkiem Komitetu konsultacyjnego ds. ładu korporacyjnego powołanego przez GPW. Od 2011 r. prowadzi także działalność doradczą oraz consultingową. Zasiadał w nadzorze spółek publicznych i niepublicznych. Od 2012 r. jest członkiem RN, a od kilku lat także Przewodniczącym Komitetu Audytu w Spółce Unimot S.A.

 

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z opłaconą składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie