Chat with us, powered by LiveChat

Pierwszy czat z Zarządem Ekipa Holding!

Temat czatu: Pierwszy czat z Zarządem Ekipa Holding!

Data: piątek, 30 września, godz. 10:00

 

 

Ekipa Holding

 

Przypomnienie: Dodaj ten czat do swojego kalendarza

 

Na pytania inwestorów odpowie:

 

Łukasz Wojtyca, Współzałożyciel Ekipa Holding S. A.

Łukasz Wojtyca

Współzałożyciel Ekipa Holding S. A., Prezes Zarządu EKIPATONOSI Sp. z o.o. oraz GGBAY sp. z o.o. , a także Członek Zarządu w LANIAKEA PICTURES Sp. z o.o.

Jeden z głównych założycieli Ekipy, znany również pod pseudonimem "Wujek Łuki”. Polski youtuber, influencer, manager całej Ekipy, obecnie manager Fusialki oraz Friza. Jego celem był dynamiczny rozwój Ekipy w nowych branżach czego efektem było powstanie EKIPA HOLDING S.A. i przeniesienie do działalności operacyjnej do spółek wyspecjalizowanych w poszczególnych branżach.


Dziś Łukasz Wojtyca zajmuje się biznesową i kreatywną stroną całego projektu.

 

Krzysztof Misiałkiewicz  Współzałożyciel i Prezes Zarządu EKIPA HOLDING S.A.Krzysztof Misiałkiewicz

Współzałożyciel i Prezes Zarządu EKIPA HOLDING S.A., Członek Zarządu EKIPA MANAGEMENT Sp. z o.o. oraz Wiceprezes Zarządu EKIPA INVESTMENTS ASI Sp. z o.o.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie rozrywki i zarządzania talentami oraz realizacji kampanii marketingowych poparte kilkudziesięcioma projektami dla największych kontrahentów w Polsce i na świecie. Dysponuje wiedzą na temat rynku FMCG oraz handlu i produkcji żywności, a także wiedzę z zakresu rynku kapitałowego i inwestycyjnego popartą zrealizowanymi inwestycjami.
Aktualnie Krzysztof Misiałkiewicz nadzoruje działanie spółek EKIPA HOLDING oraz ma nadzór nad planami strategicznymi i kluczowymi decyzjami Spółki.

Kilka słów o Spółce:

EKIPA HOLDING S.A. powstała z inicjatywy najbardziej znanych i wpływowych influencerów w Polsce.


W związku z dynamicznym rozwojem oraz chęcią rozbudowy działań w nowych branżach pojawił się pomysł przeniesienia do spółki akcyjnej całej działalności operacyjnej, wizerunkowej, odzieżowej, marketingowej oraz produkcyjnej. Poza rozwojem i projektami związanymi z marką Ekipy, Spółka odpowiedzialna jest za wdrażanie innowacji technologicznych i lifestylowych w różnych obszarach życia i biznesu. Głównym jej celem jest dostarczanie szeroko pojętej rozrywki dla odbiorców w różnym wieku.


EKIPA HOLDING S.A. jest 100% udziałowcem w spółkach: EKIPA Management, EKIPATONOSI, LANIAKEA PICTURES, GGBAY, BRAINCHILD i Kraków Kings oraz w 52,4% w EKIPA INVESTMENTS.

 


 


 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie