Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ ciekawych wykresów spółek z GPW – CI Games po wybiciu z konsolidacji

Skomentuj artykuł
Źródło: www.cigames.com

Analityk Techniczny SII przygotował zestawienie ciekawych spółek notowanych na GPW / NewConnect. W zestawieniu znalazły się spółki PZU, Kruk, CI Games, The Farm 51 oraz Action.

PZU

Notowania PZU znajdują się w trendzie spadkowym. Ostatnio doszło do konsolidacji przypominającej trójkąt, między linią trendu spadkowego, a dolnym wsparciem konsolidacji (okolice 28,63 zł). Jednak doszło do wybicia wspomnianego układu dołem. Następnie byki próbowały przejąć pałeczkę i w ten sposób odbył się re-test strefy wsparcia, jaką było 28,63 zł. Warto zwrócić uwagę na zwiększone w ostatnim czasie wolumeny, które sygnalizują mocniejszą podaż. Jeśli niedźwiedzie zdecydowałyby się docisnąć notowania mocniej, to kolejnego poziomu wsparcia należałoby się spodziewać na poziomie 25,90 zł. Niżej wsparcie stanowi poziom 24,14 zł. Aby mówić o wzrostach na notowaniach spółki PZU najpierw musiałoby dojść do przebicia górą linii trendu spadkowego, czego na tą chwilę nie widać.

 

PZU – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

   

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie