Chat with us, powered by LiveChat

Techniczny przegląd branżowy – co dalej z gamingiem?

Skomentuj artykuł
Źródło: tensquaregames.com

W ramach cotygodniowego przeglądu branżowego, tym razem Analityk techniczny – Tomasz Skolimowski, wziął na warsztat wykresy spółek z branży gamingowej, w tym TSGAMES, CDR, 11BIT oraz Playway.

Ten Square Games

Z perspektywy długoterminowej warto zwrócić uwagę, że w kwietniu br. doszło do kluczowego dla dalszych losów spółki wybicia dołem z kanału wzrostowego. Byki podjęły co prawda rękawicę i próbowały jeszcze wyciągnąć wycenę w górę oraz powrócić do kanału. Ostatecznie jednak to podaż przejęła inicjatywę i od ponad roku walor ten zalicza solidną przecenę. Warto zaznaczyć, iż od rozpoczęcia spadków średnia EMA20 z interwału tygodniowego stanowi dynamiczną linię oporu. Zatem, aby można było myśleć o trwałej zmianie sentymentu, w pierwszej kolejności należy wyprowadzić kurs powyżej pomarańczowej średniej EMA20. W średnim terminie widać, że na lokalnym wsparciu przy 92 zł aktywowali się nieco kupujący i trwa teraz walka o utrzymanie wyceny ponad tą strefą. Jeśli uda się odbić i zapoczątkować wzrosty, wtedy pierwszych trudności należy oczekiwać przy 110 zł, gdzie przebiega pierwszy lokalny opór. Następna długoterminowa strefa podażowa jest przy 123 zł. Natomiast w przypadku kontynuacji spadków kolejne wsparcia długoterminowe są na 71 zł i 51 zł.

 

Ten Square Games – analiza wykresu, interwał dzienny

Ten Square Games – analiza wykresu, interwał dzienny

Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com

 

Ten Square Games – analiza wykresu, interwał tygodniowy

Ten Square Games – analiza wykresu, interwał tygodniowy

Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Tomasz Skolimowski, analityk techniczny Tomasz Skolimowski, analityk techniczny

Absolwent WAT w Warszawie. Zawodowo związany z branżą IT, gdzie pracował jako PM. Od ponad 10 lat pasjonat rynków kapitałowych oraz inwestor giełdowy. Zwolennik analizy technicznej z uwzględnieniem wyznaczania stref popytu oraz podaży. W swoich analizach często stosuje także formacje harmoniczne i strefy Fibonacciego. Aktywnie inwestuje na GPW zarówno krótko- jak i długoterminowo. Poza inwestycjami interesuje się sportem oraz nowymi technologiami.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie