Chat with us, powered by LiveChat

Zapis webinaru analitycznego – Analiza rynku i spółek z GPW/NC (28.07.2022)

Skomentuj artykuł

Zapraszamy do zapoznania się z zapisem webinaru analitycznego z Tomaszem Skolimowskim, który odbył się 28 lipca 2022 roku. Podczas webinaru omówiona została sytuacja techniczna rynków, a także spółek zgłoszonych przez członków SII.

  

 

Webinar poprowadził:

 

Tomasz Skolimowski, analityk

Absolwent WAT w Warszawie. Zawodowo związany z branżą IT, gdzie pracował jako PM. Od ponad 10 lat pasjonat rynków kapitałowych oraz inwestor giełdowy. Zwolennik analizy technicznej z uwzględnieniem wyznaczania stref popytu oraz podaży. W swoich analizach często stosuje także formacje harmoniczne i strefy Fibonacciego. Aktywnie inwestuje na GPW zarówno krótko- jak i długoterminowo. Poza inwestycjami interesuje się sportem oraz nowymi technologiami.

 

 

 

Plan spotkania to:

 

  • Przegląd wykresów głównych indeksów i wybranych spółek z polskiej giełdy
  • Analiza spółek zgłoszonych przez uczestników webinaru

 

Poniżej znajduje się link do rejestracji, dostępny dla członków SII na poziomie rozszerzonym po zalogowaniu w serwisie www.sii.org.pl.

 

 

 

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie