Chat with us, powered by LiveChat

Techniczny przegląd branżowy - co dalej z notowaniami spółek gamingowych?

Skomentuj artykuł
issaronow - stock.adobe.com

W ramach cotygodniowego przeglądu branżowego, tym razem Analityk  techniczny wziął na warsztat wykresy spółek gamingowych, w tym: Huuuge, PlayWay, Creepy Jar oraz CD Projekt.

Huuuge

Od debiutu spółka przejawiała tendencje spadkowe, gdyż kolejne szczyty schodziły coraz niżej. Jednak przecena na tym walorze nabrała tempa dopiero po trwałym zejściu poniżej wielokrotnie testowanego wsparcia przy 35 zł. Jak widać na wykresie kurs spada na coraz niższe poziomy wzdłuż czerwonej linii trendu. W ostatnim czasie mamy do czynienia z kolejną próbą zmiany panującej tendencji. Jednak, aby do tego doszło, to konieczne jest wybicie powyżej najbliższego oporu, czyli pokonanie 18.50 zł. Takie zachowanie waloru pozwoli także wyjść powyżej linii trendu, a tym samym dać poważny sygnał do zmiany sentymentu. Gdyby w obecnym ruchu udało się przebić 18.50 zł, wtedy kolejnych trudności można się spodziewać w rejonie 20 zł, a następnych przy 23 zł. Natomiast wsparcie można wyznaczyć w okolicach 16 zł, ale warto mieć na uwadze, że strefa ta jest szeroka i sięga aż do 15 zł, gdzie zlokalizowane jest ATL.

 

Huuuge – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Tomasz Skolimowski, analityk techniczny Tomasz Skolimowski, analityk techniczny

Absolwent WAT w Warszawie. Zawodowo związany z branżą IT, gdzie pracował jako PM. Od ponad 10 lat pasjonat rynków kapitałowych oraz inwestor giełdowy. Zwolennik analizy technicznej z uwzględnieniem wyznaczania stref popytu oraz podaży. W swoich analizach często stosuje także formacje harmoniczne i strefy Fibonacciego. Aktywnie inwestuje na GPW zarówno krótko- jak i długoterminowo. Poza inwestycjami interesuje się sportem oraz nowymi technologiami.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie