Chat with us, powered by LiveChat

U.S. Dividend Champions

Skomentuj artykuł
© fotobieshutterb - stock.adobe.com

„U.S. Dividend Champions” lub tak zwana CCC List to potężne narzędzie pozwalające inwestorom dywidendowym śledzić wyniki spółek ze Stanów Zjednoczonych, które charakteryzują się następującymi cechami:

  1. Champions – są to spółki podnoszące dywidendę od co najmniej 25 lat
  2. Contenders – grupa spółek podnosząca dywidendy od 15 do 24 lat
  3. Challengers – spółki, które wchodzą w skład tej grupy, podnoszą dywidendy od 5 do 9 lat


Lista publikowana jest w formie skoroszytu MS Excel i utrzymywana przez Justina Law. Pomysłodawcą i pierwszym administratorem CCC List był David Fish1 . Narzędzie to można bezpłatnie pobrać na stronie: www.dripinvesting.org.

 

Wszelkie dane aktualizowane są w piątki po zamknięciu sesji w USA.


Skoroszyt składa się z 8 arkuszy:

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Bartosz Szyma, USStocks.pl Bartosz Szyma, USStocks.pl

Zawodowy inwestor, programista, działacz społeczny, dziennikarz. W 2010 roku porzucił dobrze zapowiadającą się karierę w korporacji i od tego czasu utrzymuje się głównie z inwestowania.

Dzięki wdrożeniu zasady SWAN (SleepWellAtNight) i koncentracji na spółkach dywidendowych obecnie realizuje swoją drugą pasję – podróżowanie, a doglądanie inwestycji zajmuje mu nie więcej niż godzinę tygodniowo. W wolnym czasie, kiedy przebywa akurat w Polsce, aktywnie działa jako wolontariusz w kilku organizacjach charytatywnych.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie