Chat with us, powered by LiveChat

Aktualna sytuacja spółki Skotan S.A. i jej plany rozwoju

Temat czatu: Aktualna sytuacja spółki Skotan S.A. i jej plany rozwoju

Data: czwartek, 8 lipca, godz. 11:00

 

 

Skotan S.A.

 

Więcej: 

Prezentacja inwestorska Skotan S.A. 

 

Przypomnienie: Dodaj ten czat do swojego kalendarza

 

Na pytania inwestorów odpowie:

 

Jacek Kostrzewa, Prezes Zarządu Skotan S.A.

Jacek Kostrzewa

Prezes Zarządu Skotan S.A.

Związany ze spółką od 2006 roku. W przeszłości pełnił w niej funkcje p.o. Prezesa, Członka Zarządu, a także Członka Rady Nadzorczej. Ponownie objął stanowisko Prezesa Zarządu w 2016 roku i od tego czasu wspólnie z zespołem wykwalifikowanych specjalistów rozwija firmę i komercjalizuje wyniki badań naukowych z lat 2009-2015. Działania te przyczyniły się do umocnienia spółki na rynku biotechnologicznym i pozwoliły odnotować zysk operacyjny za rok 2020. Długofalowa strategia rozwoju zaowocowała szczególnie rozwojem marki EstroVita – (suplementów diety dla ludzi) jak również pojawieniem się licznych projektów kontraktowych, m.in. w segmencie Novel Food.


W latach 1987-1992 pracownik naukowy w Instytucie Techniki Budowlanej, a następnie Dyrektor Generalny, Członek Zarządu oraz Prezes Zarządu Fundacji Poszanowania Energii i Narodowej Agencji Poszanowania Energii SA. W latach 90. ekspert ds. finansowych i inwestycji programu pomocowego PHARE w Bukareszcie oraz po powrocie do kraju w 1998 roku objął stanowisko Dyrektora ds. rozwoju w warszawskim biurze brytyjskiej firmy energetycznej National Power PLC. Od 2000 roku Dyrektor w Heat&Power Associates Polska, gdzie zajmował się planowaniem strategicznym w dziedzinie energetyki oraz innowacyjnymi sposobami finansowania inwestycji.


W latach 2006-2009 Członek Rady Nadzorczej Impexmetal SA, a następnie w latach 2007-2010 NFI Midas. Były doradca Zarządu Alchemia S.A. w zakresie organizacji i przygotowania inwestycji wspólnie ze spółką Skotan SA. Od 2013 Przewodniczący Rady Nadzorczej Wydawnictwa PASCAL SA, od 2015 Członek Rady Nadzorczej Eficom Sinersio. Od 2008 roku również pełni funkcje Członka Zarządu GreenMax Capital Advisors Sp. z o.o. - polsko-amerykańskiej spółki doradczej specjalizującej się w międzynarodowym doradztwie w dziedzinie odnawialnych źródeł energii.

Skotan S.A.

Skotan S.A. to spółka giełdowa z wieloletnią tradycją o 100% kapitale polskim. Na bazie polskiej myśli naukowej i wypracowanych patentów działa w segmencie nowych innowacyjnych technologii. Wychodząc naprzeciw codziennym wyzwaniom dzisiejszego świata dostarcza rozwiązania podnoszące standard życia, zdrowia oraz poprawiające funkcjonowanie organizmu.

 

Misją spółki jest kreowanie zdrowego trybu życia poprzez dostarczanie najwyższej jakości składników odżywczych.

Wysoce wykwalifikowana kadra spółki Skotan każdego dnia pracuje nad rozwiązaniami wspierającymi zdrowie, rozwój oraz szeroko pojętą profilaktykę. Unikalne rozwiązania technologiczne zapewniają najwyższy standard i jakość wytwarzanych produktów aby wyjść naprzeciw potrzebom każdego z nas.

  

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie