Chat with us, powered by LiveChat

Legimi

O usłudze abonamentowej Legimi

Zyskaj nieograniczony dostęp do ponad 160 000 książek w abonamencie (ebooków i audiobooków). Wśród nich znajdziesz tytuły najsłynniejszych światowych autorów, takich jak Stephen King, Harlan Coben, Margaret Atwood, Jo Nesbø, a także bestsellerowych rodzimych twórców (są wśród nich m.in. Katarzyna Bonda, Szczepan Twardoch, Remigiusz Mróz, Jakub Żulczyk).

 

Wypróbuj przez 7 dni za darmo dostęp do tysięcy tytułów najlepszych polskich wydawców! Jeśli Ci się spodoba, czytaj do woli nowości, bestsellery i… cokolwiek wybierzesz już od 24,99 zł miesięcznie nawet na 4 urządzeniach (smartfonie, tablecie, komputerze i e-czytniku). Zamawiając subskrypcję ebooki + audiobooki bez limitu, masz do dyspozycji książki zarówno w wersji tekstowej, jak i dźwiękowej. W dowolnej chwili możesz przełączać formaty, by nigdy nie odrywać się od lektury. Legimi to wyjątkowa, mobilna biblioteka, dostępna na wyciągnięcie ręki.

 

Na półkach Legimi czekają kryminały, fantastyka, literatura faktu, powieści obyczajowe, romanse, książki dla dzieci i młodzieży, a także poradniki, książki do nauki języków obcych oraz literatura dla profesjonalistów.

 

Co zyskujesz jako członek SII?

Do 30% tańsze czytanie ebooków i słuchanie audiobooków!

  • 31,49 zł (zamiast 44,99 zł) – ebooki i audiobooki bez limitu z umową
  • 34,99 zł (zamiast 49,99 zł) – ebooki i audiobooki bez limitu bez umowy
  • 27,99 zł (zamiast 39,99 zł) – ebooki bez limitu z umową
  • 31,49 zł (zamiast 44,99 zł) – ebooki bez limitu bez umowy

 

W sytuacji pakietu bez umowy, niższa cena obowiązuje do momentu rezygnacji. Natomiast dla abonamentu z umową na 12 mies., po tym czasie przechodzi na abo w regularnej cenie (tak, jak na www.legimi.pl/cennik, opcje bez umowy).

Jak skorzystać ze zniżki?

  1. Napisz do nas maila na biuro@sii.org.pl z informacją, że chcesz skorzystać ze zniżki na Legimi, a otrzymasz od nas kod promocyjny
  2. Wejdź na www.legimi.pl/sii/ i wpisz swój unikatowy kod
  3. Wybierz interesujący Cię pakiet abonamentowy.
  4. Zarejestruj się lub zaloguj, jeśli masz już konto, a następnie podaj dane środka płatniczego (karta lub PayPal).

 

Uwaga! jeśli już korzystasz z abonamentu Legimi, dezaktywuj obecny dostęp i po zakończeniu okresu rozliczeniowego zastosuj się do powyższej instrukcji.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie