Chat with us, powered by LiveChat

Debiut Skinwallet SA na rynku NewConnect, plany rozwoju oraz omówienie rynku obrotu dobrami cyfrowymi

© andy_gin - stock.adobe.com

Temat czatu: Debiut Skinwallet SA na rynku NewConnect, plany rozwoju oraz omówienie rynku obrotu dobrami cyfrowymi

Data: 17 września 2020 r. (czwartek), godz. 12:00

 

Skinwallet

 

Więcej:

Prezentacja inwestorska Skinwallet SA

 

Przypomnienie: Dodaj ten czat do swojego kalendarza

 

Na pytania inwestorów odpowiedzą:

 

Marek Wadowski, Wiceprezes Zarządu ds. Finansów

Kornel Szwaja, Prezes Zarządu
CEO & Co-Founder Skinwallet. Posiada 7 lat doświadczenia w rozwoju i zarządzaniu globalnym produktem. Współzałożyciel drugiej największej sieci reklamowej Shorte.st z ponad 2 milionami użytkowników o globalnym zasięgu. Od 2012 r. związany z Red Sky, wcześniej zdobywał doświadczenie jako Project Manager w Merix Studio. Absolwent Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług na Uniwersytecie Szczecińskim.

Dawid Chomicz, Członek ZarząduDawid Chomicz, Członek Zarządu
CTO & Co-Founder Skinwallet. Posiada 10 lat doświadczenia w budowaniu wysoce skalowalnych systemów globalnych. Współzałożyciel drugiej największej sieci reklamowej Shorte.st z ponad 2 milionami użytkowników o globalnym zasięgu. Związany z Red Sky od 2010 r., wcześniej zdobywał doświadczenie w firmach związanych z zarządzaniem projektami oraz tworzeniem oprogramowania.

 

Skinwallet SA

Skinwallet to platforma do łatwej i bezpiecznej sprzedaży dóbr cyfrowych, czyli wirtualnych przedmiotów z gier. Obecnie można na niej handlować m.in. skinami z CS:GO, Dota 2 czy Team Fortress 2. Jest to jeden z największych serwisów skupujących metodą mass-deposit na rynku i największa polska strona zajmująca się handlem skinami. Metoda mass-deposit pozwala dużej liczbie graczy sprzedać dowolne skórki w prosty i bezpieczny sposób. Dzięki rozbudowanej analityce danych i mechanizmom machine learning możemy w sposób zautomatyzowany wycenić przedmioty i dokonać transakcji. Również dzięki temu cała transakcja, do wypłaty pieniędzy, zajmuje kilka minut.

W najbliższym czasie uruchomiony zostanie Skinwallet Marketplace, czyli miejsce łączące obie strony transakcji – kupujących i sprzedających. Platforma umożliwi również wymianę dóbr cyfrowych z gier bezpośrednio pomiędzy użytkownikami.

 

  

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie