Chat with us, powered by LiveChat

Inwestowanie w surowce przy ograniczonych zasobach czasu. Zapis webinaru.

© Maximusdn - stock.adobe.com

 

Inwestowanie w surowce pod pewnymi względami nie różni się od innych inwestycji. Podstawową zasadą jest dobre zrozumienie tego, w co inwestuje się pieniądze, czyli zdobycie wiedzy na temat surowców. Następnie ważne jest śledzenie aktualnych kursów, sprawdzanie analiz i publikacji na temat surowców. Nie zawsze jednak inwestor ma wystarczająco dużo czasu, aby w pełni poświęcić się zdobywaniu owych informacji. Co zrobić w takim przypadku?

 

Jak inwestować na rynkach surowcowych, dysponując niewielką ilością czasu?

Które instrumenty finansowe oparte o surowce są najlepsze dla zabieganych?

Jaką strategię inwestycyjną przyjąć, aby zminimalizować ryzyko i emocje?

 

Z poniższego webinaru dowiesz się, co robić, aby inwestowanie w surowce przy ograniczonych zasobach czasowych przyniosło najlepsze efekty.

 

 

Zapis webinaru znajduje się poniżej

dostępny wyłącznie dla członków SII na poziomie rozszerzonym

 

 

Dorota Sierakowska
Analityk rynków surowcowych
Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A.
Finansistka i przedsiębiorca, analityk rynków surowcowych w Domu Maklerskim BOŚ, wydawca i redaktor naczelna magazynu o inwestowaniu TREND oraz bloga goodlifebydoris.com. Autorka książki „Świat surowców” – pierwszego w Polsce kompleksowego podręcznika dotyczącego inwestowania na rynkach towarowych. Ekspert rynków finansowych w mediach, a także wykładowca i szkoleniowiec w zakresie inwestowania na rynkach surowcowych. Pasjonatka podróży i miłośniczka sportów wodnych.

 

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z opłaconą składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie