Chat with us, powered by LiveChat

Polnord uruchamia sprzedaż mieszkań w nowym projekcie Studio Morena w Gdańsku

Polnord SA, jeden z największych polskich deweloperów, wprowadził do oferty 152 mieszkania w ramach nowej inwestycji Studio Morena w Gdańsku. Mieszkania można nabyć w eleganckim 15-piętrowym budynku, z którego siedmiu najwyższych pięter rozpościerać się będzie widok na Zatokę Gdańską i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Planowany termin oddania obiektu do użytku przypada na IV kwartał 2019 r.

 

Polnord

 

– Krok po kroku realizujemy założenia przyjętej strategii rozwoju Spółki, opierającej się m.in. na systematycznym wprowadzaniu do oferty nowych inwestycji. Skupiamy się głównie na rynkach trójmiejskim i warszawskim. Trójmiasto jest dla nas strategicznym miejscem inwestycyjnym i rozwojowym, miejscem, z którego wywodzą się korzenie Polnordu. W tym roku obchodzimy jubileusz 40-lecia firmy – mówi Dariusz Krawczyk, Prezes Zarządu Polnord SA. – Nasz najnowszy projekt – Studio Morena realizowany jest z myślą o zapewnieniu mieszkańcom najwyższego komfortu użytkowania. Zadbaliśmy o urozmaiconą architekturę krajobrazu i różnorodne powierzchnie lokali. Ceny mieszkań rozpoczynają się już poniżej 6.000 zł za m kw.


W ramach nowego projektu powstanie jeden obiekt składający się z trzech części: dwóch budynków 12-piętrowych i jednej 15-piętrowej dominanty. Tworzyć on będzie jedną całość architektoniczną. W kompleksie powstaną 382 mieszkania o funkcjonalnych rozkładach i zróżnicowanych powierzchniach od 31 do 107 m kw. Niektóre z nich posiadać będą przestronny taras do 40 m kw. lub ok. 24-metrową loggię, a lokale na parterze własne ogródki o powierzchni nawet 200 m kw.


Projekty mieszkań uwzględniają różnorodne potrzeby naszych Klientów. Dlatego wiele lokali posiada oddzielną kuchnię, dwie łazienki, a nawet dwa tarasy, np. 17 i 22 m kw., czy dwie loggie o powierzchniach do 12 m kw. – mówi Wioletta Kleniewska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Polnord SA. – Na osiedlu Studio Morena postawiliśmy na bardzo atrakcyjne i funkcjonalne mieszkania, w tym o małych metrażach, chętnie kupowane przez mieszkańców Trójmiasta.


Studio Morena to miejsce, w którym każdy będzie mógł poczuć się bezpiecznie. Osiedle objęte zostanie całodobowym monitoringiem, a w każdym mieszkaniu zamontowany zostanie wideodomofon. Do dyspozycji mieszkańców przewidziane zostały również cichobieżne windy i dwupoziomowa hala garażowa z 354 miejscami postojowymi. Mieszkańcy będą mogli skorzystać ze 105 miejsc parkingowych naziemnych i 318 komórek lokatorskich.


Osiedle powstanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy F. Rakoczego w Gdańsku, zaledwie 3 minuty od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i 10 minut od Śródmieścia. Przyszli mieszkańcy w zasięgu ręki będą mieli Centrum Handlowe Morena wraz z kinem i inne liczne punkty handlowo-usługowe a także basen, placówki edukacyjne i użyteczności publicznej. Dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa zapewni szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta, portu lotniczego i dużych węzłów komunikacyjnych.

 


Polnord SA to wiodąca na polskim rynku firma z 40-letnim doświadczeniem w działalności deweloperskiej, inwestycyjnej i budowlanej. Od 1999 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest członkiem-założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, którego celem jest promowanie kodeksu dobrych praktyk w relacji klient – deweloper. Polnord SA, właściciel jednego z największych – wśród polskich deweloperów – banków ziemi, realizuje projekty budowlane w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Olsztynie, Szczecinie i Wrocławiu. W ofercie spółki znajdują się gotowe mieszkania, apartamenty i lokale usługowo-biurowe dla wszystkich, którzy cenią staranny dobór lokalizacji, najwyższą jakość wykonania oraz pewność i bezpieczeństwo inwestycji.


Więcej informacji: www.polnord.pl

 

Źródło: Polnord S.A.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie