Chat with us, powered by LiveChat

Sygnały dnia na wykresach spółek Pelion oraz Biomed Lublin

Skomentuj artykuł

Podczas drugiej sesji bieżącego tygodnia prezentujemy wykresy spółek Pelion oraz Biomed Lublin. Pierwszy dzisiejszy sygnał może zakończyć się formacją objecia hossy. Drugi niestety potwierdza przewagę niedźwiedzi na rynku. 

 

Specjalny odcinek – Analiza techniczna na żywo 

Poniedziałek, 10.04, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Zapisz się na spotkanie

 


 

 

         1. Pelion

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Na wykresie Peliona ważne jest, aby na zakończenie sesji świeca wzrostowa zamknęła się w swoich górnych rejonach, tak aby uformować wraz z poprzednią formację objęcia hossy. Warto również zauważyć, iż sygnał ten może się pojawić przy prawdopodobnej linii trendu. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Sygnał negatywny:

 

         2. Biomed-Lublin

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Z przeciwnym, negatywnym sygnałem mamy do czynienia na wykresie spółki Biomed-Lublin. Proszę zauważyć ile negatywnych formacji pojawiło się w ostatnim czasie w tych obszarach cenowych. Każdy kolejny zwiększa prawdopodobieństwo nadejścia spadków w najbliższym czasie. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

 Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie