Chat with us, powered by LiveChat

Podwójne dno na wykresie Groclinu, Kopex za słaby na pokonanie oporu

Skomentuj artykuł

W ostatnim odcinku bieżącego tygodnia prezentujemy wykresy kolejnych dwóch spółek. Pozytywny sygnał pojawił się na wykresie spółki Groclin, a negatywny niestety narysowany został na wykresie Kopeksu. Zapraszamy jednocześnie do zapisów na poniedziałkowy webinar. 

 

Specjalny odcinek – Analiza techniczna na żywo 

Poniedziałek, 27.03, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Zapisz się na spotkanie

 


 

Sygnał pozytywny:

 

         1. Groclin

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Na wykresie spółki Groclin widoczny jest pozytywny sygnał, zaznaczony zielonym kolorem. Jest nim formacja młota, która została narysowana przez rynek w bardzo istotnym miejscu. W chwili obecnej możliwe jest, iż pojawiło się podwójne dno, co ukazuje jak ważnym miejscem jest ten poziom dla byków. W najbliższej przyszłości możemy mieć zatem do czynienia ze zwyżkami kursu Groclinu. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Sygnał negatywny:

 

         2. Kopex

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Z negatywnym sygnałem mamy do czynienia na wykresie spółki Kopex. Kolejny raz podczas próby podejścia pod szczyt znajdujący się na poziomie 4,44 zł. Podczas czwartkowej sesji niedźwiedzie pokazały siłę, gdyż podczas próby wybicia tego poziomu oporu zbiły cenę w dół formując spadającą gwiazdę. Najbardziej prawdopodobne jest, iż w najbliższej przyszłości na wykresie pojawią się spadki. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

 Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie