Chat with us, powered by LiveChat

Dzień Otwarty Pałacu na Wodzie, czyli wszystko o inwestycjach w nieruchomości, 18 marca, Staniszów

Skomentuj artykuł

Już 18 marca zapraszamy na niezwykły weekend w Pałacu na Wodzie Emotions & Thermal SPA. Wszyscy uczestnicy Dnia Otwartego będą mogli nie tylko lepiej poznać polski rynek condo, ale przede wszystkim przekonać się, jak szczególny klimat oraz nieprzeciętny komfort gwarantuje pałac w Staniszowie.

 

Wszyscy uczestnicy Dnia Otwartego mają zapewniony:

  • Udział w spotkaniu, części merytorycznej
  • Nocleg z soboty na niedzielę wraz z osobą towarzyszącą w 5* apartamencie w Pałacu na Wodzie Emotions & Thermal SPA
  • Udział w sobotnim lunchu oraz kolacji
  • Śniadanie w niedzielę
  • Wybrany zabieg w SPA

 

Ze względu na ekskluzywny charakter spotkania, liczba uczestników jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Wszyscy uczestnicy otrzymają potwierdzenie mailowe swojego udziału.

 

Zgłoszenia należy przesłać na adres bromaniewicz@sii.org.pl do dnia 12 marca. Opłat należy dokonać za pomocą przelewu najpóźniej do 13 marca.

Koszt udziału w spotkaniu wynosi 150 zł brutto/os (koszt udziału osoby towarzyszącej 150 zł brutto/os.).

 

Jeśli chcesz przyjechać już dzień wcześniej i nacieszyć oczy widokiem Karkonoszy, możesz to zrobić również na preferencyjnych warunkach. Nocleg z piątku na sobotę kosztuje 150 zł brutto/os. Cena obejmuje także śniadanie w sobotę.

Program dnia otwartego Pałacu na Wodzie

Sobota, 18 marca 2017 r.

 

14:00 – 15:00 Lunch w restauracji Pałacu na Wodzie Emotions & Thermal SPA
15:00 – 16:30 dr Łukasz Gębski – Rynek nieruchomości z gwarantowaną stopą zwrotu w Polsce wczoraj, dzisiaj i jutro
16:30 – 17:30 Spotkanie z Waldemarem Tadajewskim, właścicielem Pałacu na Wodzie Emotions & Thermal SPA. Spotkanie poprowadzi dr Łukasz Gębski
17:30 – 19:00 Zwiedzanie Pałacu na Wodzie Emotions & Thermal SPA
19:00 Kolacja

 

Data i miejsce

Gdzie: Pałac na Wodzie Emotions & Thermal SPA, Staniszów 23, 58-500 Jelenia Góra

Kiedy: 18 marca 2017 r. 

Prowadzący

Łukasz Gębskidr Łukasz Gębski – Znany specjalista z zakresu wyceny nieruchomości. Wielokrotny wykładowca na konferencjach WallStreet i Profesjonalny Inwestor organizowanych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Ukończył studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na wydziale Handlu Zagranicznego. W trakcie kariery zawodowej zajmował szereg stanowisk kierowniczych związanych z zarządzaniem inwestycjami kapitałowymi, doradztwem transakcyjnych na rynku kapitałowym oraz zarządzaniem bankiem komercyjnym o profilu detalicznym. Pracę zawodową rozpoczął w firmie doradczej Central Europe Trust Polska. Od roku 1994 rozpoczął pracę w bankowości w Banku Handlowym w Warszawie SA (potem Bank Handlowy w Warszawie SA – member of Citigroup) gdzie do roku 2003 zajmował szereg pozycji managerskich. W roku 2004 dołączył do grupy BNP Paribas – gdzie pracował m.in. jako Członek Zarządu Cetelem Bank SA odpowiedzialny za sprzedaż, promocję i business development. Od 2008 pracownik akademicki oraz doradca ekonomiczny stowarzyszeń oraz zarządów firm z sektora consumer finance. Od wiosny 2015 roku współpracuje z francuską grupą outsourcingową Armatis-lc odpowiadając za koordynację akwizycji w Europie Centralnej oraz integrację biznesu w Polsce. dr Łukasz Gębski jest osobą rozpoznawalną w sektorze finansowym. Od roku 2006 zasiadał we władzach Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Jako Przewodniczący Komitetu KPF zasiadał we władzach Europejskiego Stowarzyszenia Instytucji Finansowych EUROFINAS w Brukseli (2008-2010). 

Pałac na Wodzie

Pałac na Wodzie Emotions & Thermal SPA to zabytkowy obiekt hotelowy zlokalizowany w malowniczej wsi Staniszów, w samym sercu Karkonoszy. Hotel utrzymany w standardzie 5* składa się 7 apartamentów zlokalizowanych w zabytkowym Pałacu oraz 46 nowo wybudowanych apartamentów wyposażonych i wykończonych w najwyższej jakości materiałach.

 

W obiekcie znajduje się luksusowe SPA z systemem ogrzewania na bazie wody geotermalnej. Do dyspozycji gości dostępne są strefa saun, pomieszczenia relaksacyjne, wanny jacuzzi oraz wyjątkowa, trójstrefowa kriokomora. Hotel już w tym roku udostępni kolejne 4 baseny całoroczne ogrzewane wodą termalną, gdzie aż 2 z nich to baseny zewnętrzne, które pozwolą cieszyć się ciepłymi kąpielami w otoczeniu malowniczych, podwieszanych ogrodów. W 2018 roku planowane jest oddanie 68 nowych apartamentów, utrzymanych w najwyższym standardzie oraz dodatkową infrastrukturę, docelowo udostępniając gościom 117 pokoi.

 

Pałac na Wodzie Emotions & Thermal SPA to także sprawdzony i funkcjonalny model biznesowy, pozwalający zarobić nawet 7% rocznie. Wszystko dzięki zakupowi gotowego i w pełni wyposażonego apartamentu, z możliwością pobytu właścicielskiego.

 

 

Przyjedź na WallStreet i odwiedź swoją inwestycję!

Każda osoba, która w ciągu dwóch miesięcy od udziału w Dniu Otwartym Pałacu na Wodzie Emotions & Thermal SPA zdecyduje się na zakup apartamentu, otrzyma bezpłatny udział w tegorocznej Konferencji WallStreet 21 na zasadach Pakietu Gold, z zakwaterowaniem od piątku w pokoju jednoosobowym.

 

Zgłoszenia: bromaniewicz@sii.org.pl

Koszt udziału w spotkaniu wynosi 150 zł brutto/os.

 

Dane do przelewu:

Tytuł przelewu: „Imię Nazwisko, Dzień Otwarty Pałac na Wodzie”

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

ul. Długopolska 22, 50-560 Wrocław

Bank Zachodni WBK, 97 1090 2398 0000 0001 1589 0623

Więcej

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie