Chat with us, powered by LiveChat

Echa Rynku #188 – Jak sprzedać na idealnym szczycie w praktyce i na żywo. Co lepsze Ursus czy CCC?

Skomentuj artykuł
© Jiri Hera – fotolia.pl

W najnowszym odcinku podcastu Echa Rynku omawiamy jedną z ostatnich inwestycji w Portfelu SII, czyli Asbis. Podczas trwania nagrania Rafał zamknął pozycję i zarobiliśmy na niej łącznie równe 30%.

 

Omawiamy także wszystkie propozycje do aktualnie trwającej sondy w Portfelu SII, czyli spółki CCC, Trakcja, PZU (krótka pozycja), Indykpol i Ursus.

 

Jest także kilka słów o tym jak kupiliśmy do Portfela SII, do segmentu dywidendowego spółkę, która nigdy nie wypłaciła dywidendy (i na razie nic nie wskazuje, żeby miała wypłacić), czyli Elemental.

 

 Nagranie zostało wykonane 26 października 2016 r.

  

Pobierz nasz podcast w formie pliku lub subskrybuj go przez iTunes

 

 

Nie używasz iTunes? Subskrybuj Podcast Echa Rynku w plikach mp3 

 

Więcej:

 

Autor artykułu

 

Michał Masłowski Michał Masłowski

Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Doktor nauk ekonomicznych Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Wykładowca akademicki na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz pracownik Katedry Badań Operacyjnych na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu w latach 2000-2008. Przewodniczący Rady Nadzorczej spółki IFIRMA SA. Organizator kilkudziesięciu konferencji WallStreet i Profesjonalny Inwestor. Autor podcastów Echa Rynku (zawodowo) i MacGadka (hobbystycznie).

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie