Chat with us, powered by LiveChat

Ważna sesja dla Almy, Briju z pierwszym sygnałem kupna w tym miesiącu!

Skomentuj artykuł

W trakcie trwania poniedziałkowej sesji publikujemy analizy wykresów dwóch spółek. W przypadku pierwszej z nich - Briju, mamy do czynienia z potencjalnym sygnałem kupna, który opiewa na 15% prawdopodobnego zysku. Po drugiej stronie rynku znajduje się przyszłość waloru Alma, dla której szczególnie ważną sesją jest ta dzisiejsza.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na wtorkowy webinar (26.07) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


          

Sygnał pozytywny:

 

             1. Briju

              Poziom docelowy: 21,20 zł

             Stop loss: 17,49 zł

             Potencjalny zysk: 15%

             Ryzyko: 5%

             Zysk/ryzyko: 3:1

 

Na powyższym wykresie spółki Briju zaznaczyliśmy zielonym okręgiem formację młota, która prawdopodobnie zakończyła korektę niższego rzędu. Patrząc na układ falowy wyższego rzędu można spodziewać się wybicia szczytu na poziomie 21,20 zł w średnim terminie. W celu zabezpieczenia potencjalnej pozycji długiej można zastanowić się nad ustawieniem zlecenia zabezpieczającego na poziomie 17,49 zł. 

 

Spółka zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem oraz dystrybucją wysokiej jakości wyrobów jubilerskich ze złota oraz z kamieni szlachetnych (brylanty, rubiny, szafiry, szmaragdy) i syntetycznych (np. cyrkonie).

 

  Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie