Chat with us, powered by LiveChat

Spadające gwiazdy na wykresach Krezus oraz MCI Capital!

Skomentuj artykuł

W dniu dzisiejszym publikujemy dwa sygnały, które zapowiadają spadki na walorach: Krezus oraz MCI Capital. W pierwszym przypadku prawdopodobnie oznacza on kontynuacje ostatnich spadków, a w drugim tylko korektę niższego rzędu.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na wtorkowy webinar (05.07) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


           

Sygnały negatywne:

 

      1. Krezus 

 

Na wykresie spółki Krezus pojawił się sygnał, który może wskazywać na wydłużenie ostatniego ruchu spadkowego. Formacja spadającej gwiazdy narysowała się w dniu wczorajszym zatrzymała się przy geometrii 61.8% mierzonej od ostatniego szczytu. W tej sytuacji możliwe jest wybicie kolejnego lokalnego dna, czyli poniżej 3,66 zł. 

 

  Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie