Chat with us, powered by LiveChat

Getin Holding poniżej ważnego wsparcia, Mostostal Warszawa najniżej od maja 2013 roku!

Skomentuj artykuł

Podczas ostatnej sesji bieżącego tygodnia publikujemy dwie spółki, których przyszłość rysuje się w "czerwonych barwach". Radzimy zastanowić się nad trzymaniem akcji spółki Getin Holding oraz przestawieniu zlecenia zabezpieczającego na wykresie waloru Mostostal Warszawa.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na wtorkowy webinar (21.06) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


           

Sygnały negatywne:

 

      1. Getin Holding

 

Akcje Getin Holding znajdują się od 2014 roku w dynamicznym trendzie spadkowym. Niestety w dniu wczorajszym doszło do wybicia istotnego poziomu - 0,90 zł. Spowodowało to, że kurs jest najniżej od lutego 2009 roku. W tej sytuacji kolejny racjonalny poziom wsparcia można dostrzec dopiero w obszarach poziomu 0,80 zł. 

 

  Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie