Chat with us, powered by LiveChat

Niepokojąca sesja PZ Cormay, Chemoservis z sygnałem kupna!

Skomentuj artykuł

Podczas wtorkowej sesji zwracamy uwagę na wykresy dwóch spółek: Chemoservis Dwory oraz Cormay, których sytuacja jest godna uwagi. Zapraszamy jednocześnie na czwartkową analizę techniczną live.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na czwartkowy webinar (21.04) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnał pozytywny:

 

             1. Chemoservis Dwory

              Poziom docelowy: 2,17 zł

             Stop loss: 1,90 zł

             Potencjalny zysk: 8,5%

             Ryzyko: 5%

             Zysk/ryzyko: 1,7:1

 

W ostatnim czasie na wykresie spółki Chemoservis Dwory mieliśmy do czynienia najprawdopodobniej z korektą niższego rzędu. Pozytywnym sygnałem jest formacja młota, która została w dniu dzisiejszym potwierdzona świecą wzrostową. Może być to sygnał do rozpoczęcia kolejnych wzrostów. Potencjał docelowy określiliśmy na 2,17 zł, jednak w średnim terminie może być to o wiele bardziej odległy obszar cenowy. W tej sytuacji warto zastanowić się nad ustawieniem stop lossa pod dzisiejszą świecą - 1,90 zł, bądź formacją młota, czyli 1,87 zł. Cieszy również fakt, iż doszło w ostatnim czasie do przecięcia średniej z 45 sesji przez średnią z sesji 15. 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie