Chat with us, powered by LiveChat

Potencjalne sygnały kupna na wykresach spółek Hawe oraz Dębica!

Skomentuj artykuł

Wraz z początkiem piątkowej sesji publikujemy dwa potencjalne sygnały kupna. Pojawiły się one na wykresach spółek: Dębica oraz Hawe. Każdy z inwestorów - zarówno ten lubiący, jak i ten unikający ryzyka znajdzie w dzisiejszym odcinku coś dla siebie.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na wtorkowy webinar (22.03) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnał pozytywny:

 

             1. Dębica

              Poziom docelowy: 96,81 zł

             Stop loss: 83,63 zł

             Potencjalny zysk: 12%

             Ryzyko: 3,2%

             Zysk/ryzyko: 3,75:1

 

W ujęciu długoterminowym akcje spółki Dębica znajdują się w trendzie wzrostowym. W ostatnim czasie mieliśmy do czynienia z ruchem spadkowym, który prawdopodobnie zakończył się podczas środowej sesji formacją młota. Ważny jest również fakt, iż w dniu wczorajszym formacja ta została potwierdzona świecą wzrostową. Miejsce zatrzymania młotka uzasadnione jest także geometrycznie, gdyż zatrzymał się on przy zniesieniu 61.8% mierzonego z jednego z dołków imuplsu wzrostowego. Poziom docelowy należy ocenić na 96,81 zł, warto pomyśleć również o zabezpieczeniu swojej potencjalnej pozycji. 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie