Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Jak zbudować skuteczny plan transakcyjny, część II – bezpłatny webinar Piotra Greli

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz Piotr Grela zapraszają na bezpłatny webinar:

 

Jak zbudować skuteczny plan transakcyjny, część II

 

Czwartek, 10 listopada 2016 r., godz. 20:00

 

Już w czwartek 10 listopada o godzinie 20:00 zapraszam na drugie autorskie bezpłatne spotkanie on-line “Jak zbudować skuteczny plan transakcyjny, część II”

 

Pierwszy webinar miał miejsce 11 października i otrzymałem po nim od Was wiele pytań. Chciałbym móc na nie odpowiedzieć. Właśnie nadarza się okazja!

W czwartek ponownie zobaczysz jak wyznaczyć miejsce wsparcia lub oporu na rynku, czy też jak rozpoznać nadchodzące zmiany kierunku ruchu cen. Omówię także nowe elementy skutecznego planu transakcyjnego i nieco zagadnień edukacyjnych.  Przede wszystkim jednak ten webinar będzie o praktycznym zastosowaniu tych technik!

 

Zachęcam do zapisu i rezerwacji miejsca już teraz!

 

Piotr Grela

 

WEŹ UDZIAŁ

 

Prowadzący:

Piotr GrelaPiotr Grela – aktywny inwestor na rynkach kontraktów terminowych, akcji i rynku Forex z 20-letnim doświadczeniem. Jeden z kilku Autoryzowanych Trenerów, wybrany spośród kilkuset tysięcy traderów, który opanował strategie transakcyjne Joe DiNapolego w stopniu doskonałym i dzieli się nimi na seminariach oraz konferencjach na całym świecie. Od 2012 roku prowadzi szkolenia na najbardziej prestiżowych konferencjach organizowanych między innymi w: Londynie podczas The Traders’ Expo, czy The World Money Show – jako pierwszy Polak w historii. Ponadto w wielu innych miejscach jak w Pradze czy Moskwie. W lutym tego roku, również jako pierwszy Polak, zaprezentował praktyczne zastosowanie technik DiNapolego podczas znanego na całym świecie The Traders’ Expo w Nowym Jorku. Na bieżąco redaguje portal edukacyjny poświęcony technikom inwestycyjnym www.tradercom.pl oraz raport o rynkach finansowych Master Swing Newsletter. Autor książki Rynki Terminowe – koncepcja i systemy.

Zobacz także Let's DiNapoli Day:

 

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

24.11.2017, Newsroom

Oferta IPO CwMedia S.A. (właściciel serwisu CDA.pl) – piguła informacyjna

24.11.2017, Newsroom

Oferta IPO CwMedia S.A. (właściciel serwisu CDA.pl) – piguła informacyjna

Ruszyły zapisy na akcje właściciela popularnego serwisu internetowego CDA.pl. Inwestorzy indywidualni będą mogli zapisywać się na akcje do 5 grudnia 2017 roku.

Zobacz więcej

Jak zbudować skuteczny plan transakcyjny, część II – bezpłatny webinar Piotra Greli