Chat with us, powered by LiveChat

Herosi Rynku Kapitałowego 2017

© Romolo Tavani - Fotolia.com

Wybieramy kluczowe postacie i spółki rynku kapitałowego w 2017 roku!

 

 

W trakcie 21 edycji Konferencji WallStreet poznamy laureatów plebiscytu „Herosi Rynku Kapitałowego”. Jak co roku wyróżnienie odbierze wskazany przez inwestorów dziennikarz oraz notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych spółka.

 


Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych zaprasza do głosowania w plebiscycie "Herosi Rynku Kapitałowego". Po raz kolejny zamierzamy wyróżnić i uhonorować spółki oraz dziennikarzy, którzy swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju polskiego rynku kapitałowego. Zależy nam przede wszystkim na tym, by docenić wkład naszych Herosów w promowanie najwyższych standardów komunikacji i szerzenie wiedzy pośród uczestników rynku finansowego, w tym przede wszystkim wśród inwestorów indywidualnych.

Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach:

 

  • Dziennikarz – Heros Rynku Kapitałowego
  • Spółka – Heros Rynku Kapitałowego

 

 

Już teraz weź udział w głosowaniu i odbierz zniżkę na udział w 21 edycji Konferencji WallStreet!

 


Głosowanie na Herosów Rynku Kapitałowego odbywa się w dniach 12-30 maja 2017r. Plebiscyt zakończony zostanie ogłoszeniem werdyktu podczas tegorocznej Konferencji WallStreet, odbywającej się w dniach 2-4 czerwca 2017 r. w Hotelu Gołębiewskim w Karpaczu. Wszystkie osoby biorące udział w konkursie otrzymają 200 zł zniżki na uczestnictwo w Konferencji WallStreet 21 przy zakupie pakietu Silver lub 100 zł zniżki przy zakupie pakietu Gold.


Szczegóły dotyczące zgłaszania kandydatów do nagród w plebiscycie jak również sposób odbiór nagród opisany został w regulaminie.

 

 

Nominowani dziennikarze

 

Paweł Sołtys

Puls Biznesu

Tomasz Jóźwik

Dziennik Gazeta Prawna

Adam Torchała

Bankier

 

Katarzyna Kucharczyk

Parkiet

Maciej Głogowski

TOK FM

Adam Roguski

Parkiet

 

Michał Żuławiński

Bankier

Robert Stanilewicz

TVN BIS

 

Nominowane spółki

 

TAURON POLSKA ENERGIA PZU LOTOS Ambra

 

CCC CD Projekt Benefit systems

 

KRUK Pfleiderer Agora

 

 

Unimot IMS

 

 

 Zagłosuj

 

 

Plebiscyt jest organizowany 
pod patronatem programu w ramach
10 na 10 komunikuj się skutecznie WallStreet 20
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie